Jak to działa


Chcesz kupić auto z USA?


1. Wyszukaj samochód, którym jesteś zainteresowany lub zleć to nam!

Klient osobiście może wyszukać swoje wymarzone auto z Stanów Zjednoczonych lub Kanady, już na tym etapie naszej współpracy udzielamy pomocy i naszego doświadczenia w znalezieniu odpowiedniego egzemplarza. Każde znalezione przez Ciebie lub przez nas auto jest weryfikowany pod kątem historii wypadkowej oraz wcześniejszych zdarzeń i dokonanych sprzedaży. Samochody sprawdzane są w bazie Carfax, Autocheck, na podstawie których uzyskujemy informacje o przebiegach czy poprzednich uszkodzeniach – przez co mamy pewność, że sprzedawany pojazd będzie spełniał wszelkie oczekiwania potencjalnego nabywcy.

2. Ustalasz cenę za jaką licytujemy dany pojazd

Klient określa, jaką maksymalną kwotę może zapłacić za dany pojazd. My ze swojej strony gwarantujemy, że postaramy się zakupić pojazd jak najtaniej, nie przekraczając wyznaczonej Klienta maksymalnej kwoty. W tym momencie obliczymy też jaki będzie koszt transportu auta pod wyznaczone miejsce lub dom, żeby klient mógł  określić czy podana całkowita cena będzie spełniała jego oczekiwania.

Możemy dokonać zakupu natychmiastowego z statusem „Kup teraz” – oznacza to, że klikając i kupując takie auto za wyznaczoną przez sprzedawcę kwotę nie musimy brać udziału w licytacji.

3. Podpisanie umowy i licytacja

Kiedy decydujemy się na licytację pojazdu, przed rozpoczęciem procesu licytacji podpisujemy umowę, która zabezpiecza zarówno nas, jak i klienta. Wymagana kwota to 12% licytowanej ceny pojazdu – jest to forma zabezpieczenia w wypadku rezygnacji z dokonania zakupu pojazdu – serwisy aukcyjne wymuszają opłatę za wycofanie się z licytacji. Jeżeli nie uda nam się wylicytować danego pojazdu, zaliczkę przeznaczamy na następną licytację lub niezwłocznie zwracamy na Państwa konto.

4. Zapłata za auto

Licytujemy Państwa wymarzony samochód do ustalonej kwoty. Jeżeli udało nam się go wylicytować to jesteśmy zobligowani do dokonania zapłaty. Po wygranej licytacji kwota zakupu oraz prowizja domu aukcyjnego powinna pozostać przelana w okresie 2 dni roboczych (w przypadku spóźnienia dom aukcyjny nalicza nam odsetki za zwłokę). Klient dokonuje płatności na podany przez nas rachunek bankowy w USA i na tym etapie pomagamy również w dokonaniu odpowiedniego przelewu.

5. Transport auta do Niemiec, odprawa celna i transport do Polski

Po zaksięgowaniu płatności za pojazd zlecamy i rozpoczynamy proces transportu auta do Polski.. na początek  jest on przewożony do portu w Stanach (obsługujemy porty Nowy Jork,Floryda i kilka innych), po czym kontener z autem wysyłamy do Bremerhaven lub Rotterdamu. Po przybyciu auta do portu zajmujemy się odprawą celną sprowadzanego pojazdu. Po zakończeniu całej procedury wykonujemy transport do Polski w wyznaczone przez Państwa miejsce.

6. Odbiór auta i nasza prowizja

W okresie od 2 do 2.5 miesiąca od wylicytowania zakupiony pojazd dostarczymy pod dom. Za sprowadzenie pojazdu pobieramy prowizję w wysokości 2250 zł brutto (kowta 600 USD), Gdy klient zleca nam naprawę swojego sprowadzonego auta to możemy dostarczyć go do współpracującego i sprawdzonego przez nas warsztatu i zająć się jego naprawą. Korzystając z naszego doświadczenia i załatwiamy też opinię rzeczoznawcy twojego auta oraz tłumaczenia dokumentów potrzebnych do rejestracji.

Na każdym etapie procesu sprowadzenia twojego wymarzonego auta z USA czy Kanady dbamy o to żeby każdy klient był zadowolony z naszej usługi.

Sprowadzamy auta z USA dla Ciebie


Call Now Button Przewiń do góry